More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 03, 2011

O nas

Jesteśmy zespołem składającym się z trzech profesjonalnych i doświadczonych muzyków, którzy wiedzą jak rozkręcić Państwa imprezę i sprawić by na długo pozostała w Państwa pamięci!

Nasz repertuar składa się z największych krajowych i światowych przebojów. Wykonujemy wiele znanych i ponadczasowych coverów z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych produkcji muzycznych. W naszym repertuarze znajdziecie Państwo szereg standardów popowych, rockowych, bluesowych, perfekcyjnie wykonanych od strony wokalnej jak i instrumentalnej. Muzyka jest naszą największą pasją. Wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza z naszym udziałem jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną, która będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym wspomnieniem wspaniale spędzonych razem chwil. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, co pozwala nam na trafny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprezy, w zależności od jej charakteru oraz uczestników.

Zespół Bolero Band obsługuje imprezy na terenie całego Dolnego Śląska i nie tylko. Na życzenie dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie kraju. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych, takich jak: imprezy firmowe, bankiety, wesela, koncerty, eventy, studniówki, bale sylwestrowe oraz inne uroczystości okolicznościowe.

Nowoczesne technologie muzyczne, wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem przez nas muzki tworzą niesamowite wrażenia wizualne jak i brzmieniowe.