More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 03, 2011

Oferujemy

Oferujemy pełną oprawę muzyczną uroczystości weselnych. Wieloletnie doświadczenie oraz bycie na bieżąco z nowościami w branży świadczy o tym, że doskonale wiemy jak poprowadzić imprezę tak, aby Państwo Młodzi jak i goście byli w 100% zadowoleni.
Wykonujemy najbardziej znane hity polskie jak i zagraniczne, czerpiąc z bogatego dorobku muzyki od lat 50-tych do czasów współczesnych.
Proponujemy:
- zespół trzyosobowy
- prowadzenie (konferansjerka) całej uroczystości, od przywitania gości na sali, poprzez zabawy
w trakcie wesela, aż po oczepiny
- oprawa muzyczna mszy w kościele
- kompletne nagłośnienie oraz efekty wizualne (światła, lasery, wytwornica dymu etc.)
- transport

Scenariusz wesela jest ustalany i omawiany indywidualnie podczas podpisywania umowy lub w innym terminie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje odnośnie repertuaru, prowadzonych zabaw oraz pozostałej aranżacji uroczystości.
Muzyka wykonywana przez nasz zespół podzielona jest na bloki, które trwają od 20-45 minut. W przerwach między blokami - nie dłuższych niż 10 minut, odtwarzana jest łagodna muzyka, która nie przeszkadza w rozmowach.

Zabawy i konkursy prowadzone podczas wesela, jak i w trakcie oczepin dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Są prowadzone
w sposób kulturalny i nie wywołują zażenowania wśród biorących w nich udział gości. Czas trwania oczepin ok. 30 minut.

W kwocie podawanej za zrealizowanie obsługi muzycznej wesela są wliczone koszty oprawy muzycznej, prowadzenia imprezy, oświetlenie
i nagłośnienia oraz transport.

Powyższa oferta nie stanowi zamkniętej propozycji. Jest to przykład aranżacji, jaką najczęściej realizujemy. Dlatego też jesteśmy otwarci na interesujące propozycje oraz sugestie odnośnie repertuaru, czy specjalnych atrakcji jakie planują Państwo na swoim weselu.